Referencie

 
 • Dobrý večer.

  Chceli by sme vyjadriť poďakovanie za príjemne strávený welness pobyt, veľmi sme boli spokojní, páčilo sa nám ubytovanie, výborný personál, ďakujeme recepčnej Petre /ak sa nemýlim/ za ústretovosť. Chválime pekné prostredie, čistý interiér, stravu. Určite sa k Vám radi vrátime. Skutočne môžeme pobyt v tomto hoteli vrelo odporúčať.

  Pekný deň

   
  Miroslava Kocmálová,
 • Dobrý deň !

  Keďže dnes sme prišli od Vás zrelaxovaní, plný dojmov, nadmieru spokojní z pobytu a všetkých služieb, ktoré ste nám poskytli u Vás, touto cestou Vám / celému personálu hotela / chceme poďakovať a popriať veľa úspechov v živote aj v práci, len spokojných záikazníkov, ktorí sa budú k Vámi radi vraciať, tak ako aj my. Ešte raz veľká vďaka a do skorého videnia.

   
  Molnárová s rodinkou ,
 • Hello Hotel Staff,

  Hello Hotel Staff, I would personally like to thank you for being a very gracious host to Team USA and myself for our visit with you. We liked your hotel very much and especially your staff. They (mostly) were kind and helpfull. I will remember your beautiful Country and your area for as long as my memory allows.
  Thank You Very Much,

   
  Bruce Wakeley, Team USA Manager
 • I would like to thank

  I would like to thank all of the staff for really making the stay at your place one that i will never forget. the rooms were great, food out of this world people were very nice and the messages to keep me going out of this world. If you could give me all the names of the workers i will send over a poster for each. Thanks again,

   
  Jeff Fredette, USA
 • Preji dobry den,

  Chtel bych touto cestou vyridit do maserskeho studia  :), Mirce, ze je vyborna maserka, ze me uvolnila trapezni sval. Tak dobre az se v Brne na rehabilitaci divili  :) Ze ji moc dekuji a tesim se na dalsi navstevu u vas na hotelu.

  Za vse dekuje a zdravi

   
  Emil Jirků,
 • Dobrý deň.

  Môžem potvrdiť kvalitnú prácu masérky Mirky. Vždy, keď ideme na chalupu zima-leto, zájdeme do výbornej reštaurácie a na pohodovú masáž s bazénom. Vďaka za fantastický relax celému personálu hotela.

   
  Chalupár , Trenčín
 • Vazene damy a pani,

  chceme sa aj touto cestou Vam srdecne podakovat za vytvorenie prijemnej atmosfery vo Vasom hoteli Podjavornik pocas poriadania cesko-slovenskeho seminara “Pocitacove architektury a diagnostika cislicovych systemov” (PAD2006).Takmer 40 ucastnikov seminara naslo okrem pekneho okolia i dobre ubytovanie, stravu, relax, ako aj ochotu pracovnicok a pracovnikov Vasho hotela pripravit vsetko tak, aby ucastnici podujatia boli spokojni.

  Dakujeme.

   
  Elena Gramatova, garant PAD 2006
 • Čaf Martin a kolektív chaty Podjavorník,

  ešte raz chcem touto cestou poďakovať za veľmi milé a príjemné “zrelaxovanie sa” vo Vašom zariadení, kde sme sa všetci cítili príjemne a super bola aj strava a aj prostredie a samozrejme personál hotela. Určite sme u Vás neboli posledný krát. Prajem všetko dobré a nech sa Vám darí.

  Martin a nabudúce tej slivovice donesiem viac…..

   
  Palo Žilák,
 • Dobrý deň,

  chceli by sme sa poďakovať všetkým zamestnancom hotela Podjavorník, za ochotu,srdečnosť a trpezlivosť s akou sa starali o rodičov a deti postihnuté autizmom. Prežili sme u Vás krásny týždeň plný nových zažitkov.Stravili sme u Vás už 3 x školu v prírode. S radosťou sa vracame každý rok.

   
  Renáta Holbová, Trenčín
 • Dobry den,

  hcel by som vyjadrit pochvalu za sluzby vo vasom hoteli. Pochvalu predovsetkym vyjadrujem personalu kuchyne za vyborne jedlo, ktore mi pripravili. Bolo naozaj velmi dobre a tesim sa na dalsiu navstevu Vasho hotela.

  S pozdravem

   
  Martin,
 • Dobrý deň,

  v dňoch 10.7.-15.7.2012 sme strávili pobytový týždeň vo Vašom hoteli, boli sme nadmieru spokojní  s kvalitou služieb (strava, ubytovanie) a tiež s vysoko profesionálnym a ľudským prístupom personálu či v jedálni, bare, na recepcii, tiež s prácou p. maséra, ktorý zastupoval dovolenkujúcu p. masérku. Pokiaľ sa týmto spôsobom začnú správať aj ostané zariadenia cestovného ruchu na Slovensku, cestovný ruch u nás začne konečne prekvitať.
  Prajeme celému kolektívu veľa pracovných aj osobných úspechov.

   
  Ing. P. Holič a Ing. J. Lovas s manželkami,
 • Dobrý den,

  ve dnech 23.-25.11.2012 jsme s manželkou a přáteli strávilli prodlužený víkend u Vás na Podjavorníku.Musím napsat, že nebylo na pobytu co vytknout, naopak pouze a jen samá spokojenost, spokojenost a spokojenost. Děkujeme za vše, hlavně pak za vynikající kuchyni a velice pěkné jednání jak na recepci, tak i obsluhujícího personálu. Už dlouho jsme nebyli tak spokojeni jako při pobytu ve Vašem hotelu. Byli jsme poprvé a mohu už nyní tvrdit, že určitě ne naposledy.

  Děkujeme všem.

  Všechny na Podjavorníku zdraví

   
  V. Málek,
 • Dobrý den,

  chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat za příjemný víkend, který jsme u vás strávili od 23. 11. – 25. 11. 2012. Velký dík bychom chtěli vyjádřit velmi ochotné slečně, která se o nás starala v jídelně, dále paní recepční, která byla v recepci v den našeho příjezdu i odjezdu a též byla velmi ochotná a velký dík patří také do kuchyně, kde se moc dobře starali o naše žaludky. Strava byla jako od maminky. Moc se nám u vás líbilo a určitě ještě přijedeme.

   
  Dana, Jana, Lída a Vláďa, Třebíč
 • Vážený kolektív Hotela Podjavorník,

  ešte raz sa touto cestou chcem v  svojom mene aj v mene všetkých zúčastnených poďakovať, za vaše poskytnuté služby a hlavne prístup k zúčastneným. Boli sme nadmieru spokojný, či z obslužným personálom, tak aj s výtvormi z kuchyne. Ak bude možnosť, tak radi prídeme zas a určite budeme tento náš dobrý dojem šíriť i ďalej.

  Prajeme, nech sa Vám darí

  S pozdravom a prianím pekného dňa

   
  Dana Stančeková a kol., Žilina
 • Dobrý den ,

  letos jsme se už po šesté zúčastnili cyklistického klání Tour de Podjavorník. Museli jsme konstatovat , že letošní ročník byl jedním z nejlepších – v minulých letech jakoby prožíval určitý útlum – ale letos to bylo opět se vším všudy . Už na startu nás potěšily nálepky na kola , během cesty vynikající pivečko Svijany , v cíli opět skvělé jídlo , živá hudba …. prostě naprostá spokojenost . Ubytování jako vždy na úrovni , čisté a pěkně zařízené pokoje a vrcholem akce je snídaně – na stolech bývá vše, na co si jen člověk vzpomene.
  Tímto všem děkujeme a už teď se těšíme na další ročník :)

  P.S. Chválíme taky změnu dodavatele piva – Svijany nemají chybu :)

   
  Milan Koplík a spol.,
 • Ďakujem za príjemný pobyt

  Ďakujem za príjemný pobyt, ktorý som u Vás strávil pred niekoľkými dňami s rodinou. Bolo to veľmi pekné. Budem Vás odporúčať.

   
  S pozdravom Kula,
 
 
Hide